Компанія «Смарт Інновейшн» продовжує нарощувати продуктовий портфель, підписано партнерство з компанією QUALYS

18.04.2023
Високотехнологічні продукти компанії QUALYS надійно зарекомендували себе на світовому ринку безпеки. QUALYS це безпрецедентна видимість, наскрізний захист та дотримання вимог для всіх ваших глобальних ІТ-активів.
“Хмарна платформа Qualys спрощує складнощі, пов’язані з управлінням кількома безпековими рішеннями, водночас збільшуючи автоматизацію, ефективність та проактивний підхід до безпеки.” – Дмитро Каспрук Керівник департаменту по роботі із стратегічними замовниками.


Про компанію QUALYS
Компанія Qualys Inc. (NASDAQ: QLYS) є піонером та провідним постачальником хмарних рішень у галузі інформаційної безпеки та відповідності вимогам. Більш ніж 11,000 організацій у більш ніж 130 країнах світу використовують Qualys, включаючи більшість компаній зі списків Forbes Global 100 та Fortune 100. Qualys допомагає організаціям раціоналізувати та консолідувати їх рішення щодо інформаційної безпеки та відповідності вимогам в рамках однієї платформи та вбудувати безпеку в ініціативи цифрової трансформациї для забезпечення більшої гнучкості, вигоди для бізнесу та суттєвої економії коштів.
Хмарна Платформа Qualys та її інтегровані Додатки безперервно надають організаціям доступ до критично важливої інформації з безпеки, дозволяючи їм автоматизувати повний спектр завдань з аудиту, забезпечення відповідності вимогам та захисту ІТ-систем та веб-додатків всередині організацій, на мобільних клієнтах та у хмарах.
Більш детальну інформацію про компанію та її продукти можна знайти на офіційному сайті https://www.qualys.com/